Зволожуючий і сяючий крем під очі з гіалуроновою кислотою Bioaqua Ice Spring 20 мл

Крок ставки - 10 грн

Товар продано 1 раз

Ставки приймаються до завтра, 15:23


На Кашалоті 1 рік
153 лота

Укрпошта, Нова пошта
Передоплата на картку/рахунок, Післяплата, Ще 1
Повернення та обміну немає

Про товар

Зволожуючий і сяючий крем під очі з гіалуроновою кислотою Bioaqua Ice Spring для захисту та зволоження епідермісу.

Засіб містить гіалуронову кислоту, яка притягує та утримує молекули води в клітинах дерми. Волога необхідна для нормального міжклітинного обміну, регенерації шкіри, її молодості, здоров'я та краси. допоможе у боротьбі з віковими змінами, мімічними зморшками, позбавить темних кіл під очима.

Склад збалансований і містить велику кількість натуральних компонентів, у тому числі рослинних екстрактів. Засіб не викликає алергії навіть на чутливій шкірі, оскільки його основна діюча речовина – гіалуронова кислота – є спорідненою з нашою шкірою, оскільки виробляється організмом людини.

Особлива формула з молекулами кислоти невеликого розміру дозволяє їм легко проникати в глибокі шари дерми, насичуючи шкіру вологою.

Під дією крему шкіра розгладжується, зморшки заповнюються зсередини, зникають тьмяний колір шкіри, темні кола, набряки.

Містить живильну та зволожуальну есенцію, має легку текстуру та легко вбирається шкірою, залишаючи шкіру навколо очей гладкою, ніжною, зволоженою.

Спосіб використання: після очищення рівномірно нанесіть необхідну кількість продукту на область навколо очей і ніжно помасажуйте до повного вбирання.