☘ Зручні функціональні штани DryАctive Plus, Tchibo, рр. наші: 46-48 (40 евро)

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 13 раз

Ставки принимаются до 13:47


На Кашалоте 5 лет
561,5 тыс. лотов

О товаре

Функціональні штани, застібка-блискавка

Підготовлено до кожного зміни температури

Застібка-блискавка на цих функціональних брюках миттєво перетворює їх в шорти. Це і їх легкий, еластичний і міцний матеріал робить ці штани ідеальними для активного відпочинку. Завдяки обробці DryActive Plus вони також воздухопроніцаєми, вологі і швидко сохнуть.

Застряг в кишені

Будь то мобільний телефон або кишеньковий ніж: два кишені для рук і задні кишені забезпечують досить місця для всього, що ви хочете мати під рукою, коли ви виходите з дому. Еластична вставка в пояс також забезпечує ідеальну посадку і високий комфорт при носінні. Жіночі брюки оснащені петлями для ременя.

колір

Сіро-зелений

матеріал

100% поліамі

********************************************

ПОТ: 43 см

Напівобхват стегон: 47 см

Довжина/крок: 101/77 см

***********************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.