☘ Жіночий кардиган в складі шерсть від Tchibo (Німеччина), розміри наші: 46-50 (40/42 євро)

Стартовая цена - 89 грн

Шаг ставки - 20 грн

Товар продан 3 раза

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
493,3 тыс. лотов

О товаре

Цей вільний кардиган має виключно великий розріз, завдяки чому він вільно обертає тіло. Його приємний м'який матеріал з вмістом бавовни забезпечує високий комфорт при носінні. Поєднання різних структур вражає візуально.

Зони з різними переплетенням

Передня частина має вільні в'язані ребристі структури, рукава і спинка виконані з надзвичайно опуклим переплетенням. Кардиган з рукавами реглан має декоративну металеву пластину на шиї і шов на спині для кращої підгонки.

колір:

темно синій

матеріал:

Фасад: 58% поліакрил, 33% поліамід, 9% шерсть

Спина і рукава: 55% бавовна, 26% поліакрил, 15% поліамід, 4% шерсть

ПОГ: 66 см

Рукав: від горловини 59 см

Довжина: 81 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.