☘ Яскрава стильна блуза від Tchibo (Німеччина), р .: 46-48 (40/42 евро)

Стартовая цена - 95 грн

Блиц-цена - 95 грн

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 5 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
561,5 тыс. лотов

О товаре

Коли високий комфорт при носінні поєднується з тонкою елегантністю, вона може виглядати як ця особлива сорочка. Топ з рукавами довжиною 3/4 має прикріплений комір з V-подібним вирізом, який надає стильний акцент з зав'язаним кінцем. Завдяки своєму м'якому якості віскозного розтягування, жіноча сорочка завжди зручно лежить на шкірі, в той час як еластан забезпечує розмірну стабільність, ідеальну посадку і додатковий комфорт при носінні.

підходить

Лягає вільно на тіло

колір

червоний

матеріал

95% віскоза (від Лензінга), 5% еластан

**********************************************

ПОГ: 54 см,

Довжина рукава:46 см,

Довжина: 73 см.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

**************************

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.