☘ Якісний тренувальний реглан з застібкою- блискавкою від Tchibo (Німеччина), р. наш: 48-50 (М євро)

Стартовая цена - 145 грн

Блиц-цена - 145 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 2 раза

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
439,7 тыс. лотов

О товаре

Термальна функціональний реглан

Біг як в холод, так і в спеку.

Крижана погода не впливає на світ жінок, принаймні, під час бігу; тому що теплова функція трійника захищає як всередині, так і зовні. Витиснена внутрішня частина ідеально ізолює температуру і її можна носити як всередині куртки, так і без куртки під час тренувань. Завдяки обладнанню DryActive Plus, він ідеально врівноважує вологість, таким чином, він швидко сохне і все ще отримує повітря. Захищена підборіддям передня блискавка і відображають стрічки забезпечують безпеку.

ідеально обертає

Ключ, мобільний телефон і т. Д Важливі предмети, такі як, швидко і безпечно зберігаються в кишені на блискавці біговій сорочки. Візуально яскрава частина легкого светри - це еластичні частини у вигляді ребер: при згинанні вона змінює колір. Манжети для рукавичок на манжетах також мають отвори для великого пальця. В результаті функціональна і зручна теплова футболка доповнює будь-який спортивний костюм, і жінки відчувають, що вони ідеально одягнені для будь-якої погодної температури.

колір

червоний

матеріал

92% поліестер, 8% еластан (LYCRA®)

Деталі 90% поліестер, 10% еластан (LYCRA®)

****************************************

Вимірювання проведено по зовнішній стороні:

ПОГ: 50 см,

Довжина рукава від горлянок .: 79 см,

Довжина: 70 см.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.