☘ Якісні зручні штанці для малюків, бавовна, Tchibo (Німеччина), р.: 86/92

Стартовая цена - 22 грн

Блиц-цена - 22 грн

Шаг ставки - 20 грн

Товар продан 3 раза

Торги закрыты


На Кашалоте 6 лет
1,7 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Ідеальний набір, якого не може не бути в жодній шафі для немовляти або в гардеробі більшої дитини: боді, штани та шапка. Завдяки екологічній бавовні при стійкому вирощуванні всі три елементи вражають своєю винятковою м’якістю і дуже приємні на дотик навіть для чутливої ​​шкіри дитини. Зручні штани мають дуже широкий, еластичний накид, який буде не відставати від вашого темпу і буде рости разом із ним. Корпус повністю виготовлений з органічної бавовни. У розмірах 50/56 та 62/68 він має виріз на конверті, з розміру 74/80 його надівають на голову. Шапка захищає голову та вуха від холоду та вітру, чудово доповнюючи солодкий набір.

Колір

Штани: бензинові

Боді: оливкове з малюнком листя по всьому

Ковпачок: бензин з мотивом яблука

Матеріал

Корпус: 100% бавовна (органічний)

Штани та шапка: 95% органічна бавовна, 5% еластан

****************************************

В лоті тільки штанці.

Штанці:

ПОТ: 24 см

Напівобхват стегон: 26 см

Довжина/крок: 56/34 см.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см.

Де вказано розмір - зрізано назва бренду на підкладці, як і на більшості товарах tcm Tchibo, зовні звичайно ж непомітно. Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!