☘ Якісні стильні джинси з декоративними лампасами, Tchibo (Німеччина), р.: 170/176

Стартовая цена - 165 грн

Блиц-цена - 165 грн

Шаг ставки - 10 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
441,2 тыс. лотов

О товаре

Джинси - безумовна класика в дитячому гардеробі. У цьому випадку вони можуть набрати додаткові очки для декоративної нашивки на бічному шві. Завдяки високому вмісту бавовни дитячі штани приємно і м'яко прилягають до шкіри, а еластан забезпечує стабільність форми і ідеальну посадку, а також додатковий комфорт при носінні.

Легко надягати і знімати

Комфортні штани ідеально регулюються за допомогою внутрішнього регулюючого ременя, а завдяки вільному крою їх особливо легко надягати і знімати. Штани мають два декоративних кишені спереду і дві кишені ззаду.

колір

Чорний з чорної, білої і золотою смугою

матеріал

74% бавовна, 23% поліестер, 3% еластан

****************************************

Заміри:

ПОТ: 36 см,

Напівобхват стегон:42 см,

Довжина/крок:96/79 см,

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.