☘ Якісні спортивні штани від Tchibo (Німеччина), р: 48-50 (M євро)

Шаг ставки - 20 грн

Товар продан 1 раз

Ставки принимаются до завтра, 15:23


На Кашалоте 5 лет
567,9 тыс. лотов

О товаре

Ці тренувальні штани з переробленого матеріалу ідеально підходять для будь-якої спортивної діяльності. Їх обладнання DryActive Plus робить їх повітропроникними, транспортуючими вологу та швидко сохнуть, а еластан забезпечує збереження форми з ідеальною посадкою та повною свободою рухів. Крім того, дві бічні кишені пропонують місце для дрібних предметів, таких як ключі. Але жіночі штани відповідають не лише всім критеріям з точки зору функціональності: завдяки поясу з ремінцем на краватці та звуженим кінчикам ніг вони також сидять особливо зручно. Високий рівень комфорту підкреслює еластичний верхній матеріал.

колір

Плямиста світло-сіра

матеріал

73% поліестер (перероблений), 7% поліестер, 20% еластан

Сітка 100% поліестер.

****************************************

ПОТ: 42 см

Напівобхват стегон: 53 см

Довжина/крок: 96/71 см.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.