☘ Якісні шорти для купання, Tchibo (Німеччина), розміри наші: 56-58 (XL евро)

Шаг ставки - 20 грн

Товар продан 10 раз

Ставки принимаются до завтра, 11:15


На Кашалоте 5 лет
567,9 тыс. лотов

О товаре

Шорти для плавання

Незалежно від того, купаєтесь ви в морі, відпочиваєте на пляжі чи відпочиваєте у власному саду: з цими шортами для плавання вам завжди комфортно і комфортно влітку. Чоловічі плавки виготовлені з легкого, швидко висихаючого матеріалу, і тому вони завжди зручні на шкірі. Внутрішнє ковзання із сіткою забезпечує високий рівень комфорту, а еластичний пояс з шнуром дозволяє ідеально сидіти. Штани мають дві кишені для рук, задню кишеню на липучках і внутрішню кишеню на поясі, яка також забезпечена липучками і ідеально підходить для ключів або переодягання.

Підходить

Лежить вільно на тілі

колір

синій

матеріал

100% поліестер (перероблений)

****************************************

ПОТ:47 см

Напівобхват стегон: 65 см,

Довжина: 41см.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см. Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.