⚙ Якісні шорти для дому та відпочинку від Tchibo (Німеччина), р.наші: 56-58 (XL євро)

Стартовая цена - 95 грн

Шаг ставки - 20 грн

Товар продан 1 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
493,3 тыс. лотов

О товаре

Ідеальні шорти для моментів, коли ви лягаєте на диван: зручні шорти зручні для шкіри завдяки вмісту органічного бавовни, а інтер'єр дуже зручний з м'якою потісненной структурою поту. Короткі шорти еластичні і на шнурівці для регулювання ширини. Має 2 бічних кишені і додатковий кишеню з декоративною етикеткою.

-Комфортність спортивні штани якісні, з внутрішнім м'яким тисненням

-Органіческій бавовна

****************************************

Колір блакитний.

Матеріал: приємний на дотик.

Склад: 100% бавовна (екологічне землеробство).

Розтяжність: слабка.

Органічний хлопок вирощується без застосування пестицидів, хімічних добрив та інших хімікатів. Це дуже м'які, натуральні речі, які не викликають алергію.

****************************************

ПОТ: 47 см,

ПОБ:60 см,

Довжина: 53 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.