☘ Якісні довгі шорти від Tchibo (Німеччина), розміри наші: 44-46 (S євро)

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 12 раз

Ставки принимаются до 12:08


На Кашалоте 5 лет
493,3 тыс. лотов

О товаре

Довгі пітні шорти

Підсуньте і зніміть. Завдяки довгим шортам від поту, жінки користуються повною свободою рухів, коли повністю зайняті. Довгі шорти сягають до колін і встановлюють візуальні блики з декоративними шнурами на поясі та срібними деталями. Дві бічні кишені особливо практичні.

Комфорт відповідає функції

Жіночі шорти з переробленим поліестером не дарма є справжнім необхідним для любителів спорту: їх обладнання DryActive Plus завжди дихає, транспортує вологу та швидко сохне. Крім того, завдяки еластану спортивні штани завжди зберігають форму, ідеально прилягають та зручні.

Підходить

Лежить вільно на тілі

колір

чорний

матеріал

70% бавовна, 26% поліестер (перероблений), 4% еластан

****************************************

ПОТ: 37 см

Напівобхват стегон: 46 см

Довжина: 46 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.