☘ Високоякісна спортивна футболка від Tchibo (Німеччина), розміри: 158/164

Стартовая цена - 85 грн

Блиц-цена - 85 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 1 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
434,4 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж, Еще 1
Возврата и обмена нет

О товаре

Класні футболки завжди модні - це відноситься і до дітей. А з цієї сорочкою ви отримуєте таку, яка не тільки добре виглядає, але і дуже зручна. Завдяки чистому, сертифікованому GOTS бавовні і класичного, повсякденного гаку, він особливо зручно сидить на верхній частині тіла. Ткана етикетка на Подолі встановлює декоративний акцент, а напис "СЕЙЧАС АБО НІКОЛИ" надає чотирьохкольорового кольоровому блоку відповідну рамку.

колір

Сірий строкатий з кольоровим блоком в 4 кольорах

матеріал

100% бавовна (від органічного землеробства)

****************************************

ПОГ: 45 см

Довжина: 64 см.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.