❤️❤️❤️вибратор Германия ❤️❤️

Торги закрыты / лот опубликован 1 мая, 11:03

❤️❤️❤️вибратор Германия ❤️❤️
❤️❤️❤️вибратор Германия ❤️❤️

Стартовая цена - 120 грн. Шаг ставки - 20 грн.

Доставка: Новая почта

Оплата: Предоплата на карту/счет

Возврата и обмена нет

Состояние - б/у

MOQQA SPLASH вібратор.

Завдяки ергономічному дизайну і м'якій поверхні, модель Splash від MOQQA може легко задовольнити ваші бажання при іграх. Змащування на водній основі дозволяє легко вставляти його ніжний кінчик.

SPLASH означає багато мокрого задоволення для всіх! Ця весела радісна іграшка з легкістю стимулює піхву, від ніжного вібраційного до потужного пульсуючого. Вам сподобається випробувати свої 6 різноманітних рівнів вібрації. Завдяки бархатистому м'якому хвостовику модель SPLASH може використовуватися навіть без вібрації. Точна стимуляція клітора, піхви та інших гарячих точок є однією з найкращих особливостей цієї моделі. Завдяки компактному розміру, ця іграшка є прекрасним супутником для подорожей. Іграшку можна використовувати тільки з мастилами на водній основі, оскільки змащення на основі силікону може пошкодити матеріал. Де і коли потрібно, ви можете очистити іграшку милом і водою. Для чищення іграшки можна також використовувати іграшковий чистячий засіб без вмісту спирту.

Щоб увімкнути SPLASH, нічого простішого, достатньо натиснути на кнопку біля основи. Повторне натискання цієї кнопки дозволить змінити режим вібрації, а безперервний тиск дозволить вам безпечно вимкнути його.цвет случайный под ремонт не велючается

Ставки

    Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться