Состояние - новое
Ці довгоквітучі квіти на високих стеблах з великим лапатим листям, схожим і на фікус, і на кукурудзу, давно вже стали улюбленцями екстер’єру міських площ і власників садиб. У будь-якому саду канни створюють яскраві вогнисті плями різнобарвних факелів над сильним зеленим листям. Канна – багатолітня рослина, яка у нас не зимує у відкритому ґрунті. Цікаво, що вона не пошкоджується шкідниками та не хворіє. Рослина має соковите стебло висотою від 50 см до двох метрів.
Квіти канн без запаху. Листя канн декоративне само собою та ще до цвітіння чудово виглядає у саду чи на клумбі.
Головна вимога до місця для садіння – воно має бути сонячне, захищене від вітру, з достатньою кількістю вологи, легким вологим ґрунтом. Комбінуючи рослини за висотою та кольором суцвіть, а також листя, можна отримати багато варіацій на тему “краса і гармонія”.
Основний метод розмноження канн – поділ кореневища у березні-квітні. Їх можна також ділити безпосередньо перед тим, як висаджувати у ґрунту першій декаді травня. Перед садінням кореневища потрібно відчистити від землі (адже вони зберігаються з грудкою землі). Ділять кореневище за кількістю бруньок. Якщо бруньки поруч, то краще залишити дві. Після поділу та очищення його обробляють розчином марганцівки (0,2 г на 1 л води) або ж присипаютьзрізи попелом. Поділені кореневища можна розсадити в ящики по декілька штук чи по одному у склянки з сумішшю перегною, компосту і піску.
Оскільки канни рослини теплолюбні та бояться заморозків, висаджувати у відкритий ґрунт їх краще після 9-10 травня.
Лот 1 велике кореневище, фото 3
Колір розовий або оранжевий, без вибору, який попаде
sosna1960 26 квітня 2024, 12:47
10