Туш для об'єму вій Ultra Volume avon blackest black/ ультра чорна

Стартова ціна - 130 грн

Бліц-ціна - 160 грн

Крок ставки - 5 грн

Товар продано 1 раз

Торги закриті


На Кашалоті 5 років
82 лоти

Укрпошта
Передоплата на картку/рахунок
Повернення та обміну немає

Про товар

1лот-1шт

оплата за товар на карту приватбанка,

за доставку оплачиваете при получении,

отправка укрпочтой

лоты комбинирую

https://kashalot.com/users/elena_69007/

Туш для об'єму вій Ultra Volume AVON,10мл

Blackest Black/ ультра чорна

Туш для вій Avon Ultra Volume Mascara – це ідеальний продукт для щоденного використання. Має широку щіточку із щетинками, розташованими у вигляді пісочного годинника. Завдяки такому рішенню Ви можете бути впевнені, що аплікатор делікатно розчісує волоски, а пігмент рівномірно покриє кожен з них як на верхній, так і на нижній лінії. Потовщуюча формула Avon Ultra Volume забезпечує оптимальний ефект нарощених вій, які оптично розплющять око і підкреслять Ваш погляд. Ви будете привертати увагу та отримувати комплімент.

Ультрапотовщувальна туш Ultra Volume Mascara Avon має високопігментовану кремову формулу, яка швидко застигає і забезпечує багатогодинну стійкість. Туш не висихає, не тьмяніє і не утворює грудочок. Засіб також стійкий до розтирання та розмазування. Воно містить поживне масло марули з кондиціонуючими властивостями. Таким чином Ви можете бути впевнені, що волосся оптимально доглянуте без втрати природного вигляду та кольору. Наявні волокна різних форм і розмірів утворюють щільний шар навколо кожної вії, заповнюючи будь-які прогалини.

Туш Avon Ultra Volume Mascara дуже легко наноситься, стійка і, що не менш важливо, приємно усувається під час демакіяжу. Чи не дратує очі.