Трансформер Хітвейв transformers playskool heroes rescue bots academy Heatwave the fire-bot оригінал

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 1 раз

Ставки принимаются до 14 мая 17:18


На Кашалоте 10 лет
36,0 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта, Еще 2
Предоплата на карту/счет, Оплата наличными
Возврата и обмена нет

О товаре

Transformers Playskool Heroes Rescue Bots Academy Heatwave The Fire-Bot Converting Toy, 4.5" Action Figure, Toys for Kids Ages 3 & Up.

Оригінал від Хасбро.

Привезено із США.

Висота = 11,5 см.

.

Іграшка рятувальної академії ботів 2-в-1: маленькі герої можуть насолоджуватися подвійною задоволенням за допомогою 2 режимів гри, перетворюючи цю теплову хвилю бойової фігури бойового бота з гоночної машини на робота і назад.

Як видно з телевізійного серіалу "Академія рятувальних ботів" "Трансформери": діти можуть уявити, як мчаться на допомогу за допомогою цієї теплової хвилі, іграшки-вогняного бота, натхненної анімаційним телешоу "Академія рятувальних ботів" Трансформери "

Легко зробити: розроблений за допомогою легкого перетворення дітей дошкільного віку, який можна зробити, ця цифра є чудовим подарунком. За допомогою одного простого кроку діти можуть перетворити цю іграшку рятувальної академії ботів з робота на транспортний засіб.

Творча гра: весела та велика трансформаторська рятувальна академія ботів, що перетворює робот-іграшку, надихає на авантюрні ігрові ігри для хлопчиків та дівчаток віком від 3 років.

.

Оплата на карту.

Доставка = НП, УП, Джастін.

Повернення немає.