Трансформер Бамблбі transformers Playskool heroes rescue bots academy Bumblebee оригінал

Шаг ставки - 5 грн

Ставки принимаются до 11 мая 12:00


На Кашалоте 10 лет
35,8 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта, Еще 1
Предоплата на карту/счет, Оплата наличными
Возврата и обмена нет

О товаре

Transformers Playskool Heroes Rescue Bots Academy Bumblebee Converting Toy Robot, 4.5" Action Figure, Toys for Kids Ages 3 & Up.

Оригінал від Хасбро.

Привезено із США.

Висота = 11,5 см.

.

Іграшка «Академія ботів-2-в-1»: маленькі герої можуть насолоджуватися подвійним задоволенням за допомогою двох режимів гри, перетворюючи цю фігурку Бамблбі «Джміль» із машини-скелелаза на робота та назад.

Як видно з телевізійного серіалу "Академія рятувальних ботів" "Трансформери": діти можуть уявити, як мчаться на допомогу за допомогою цієї іграшки "Джміль", натхненної анімаційним телешоу "Академія рятувальних ботів" Трансформери".

Легко зробити: розроблений за допомогою легкого перетворення для дітей дошкільного віку, який можна зробити, ця цифра є чудовим подарунком. За допомогою одного простого кроку діти можуть перетворити цю іграшку рятувальної академії ботів з робота на транспортний засіб.

Творча гра: весела та велика трансформаторська рятувальна академія ботів, що перетворює робот-іграшку, надихає на авантюрні ігрові ігри для хлопчиків та дівчаток віком від 3 років.

.

Оплата на карту.

Доставка - НП, УП, Джастін.

Повернення немає.