Тималин Табс - таблетки для імунітету

Стартовая цена - 49 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 2 раза

Торги закрыты


На Кашалоте 4 года
26 лотов

Новая почта
Предоплата на карту/счет, Оплата наличными
Возврата и обмена нет

О товаре

ОПИС Тималин Табс

Простудні та інші захворювання виводять людину «з ладу» мінімум на 5 днів, і позначаються на організмі, нещадна підриваючи його силу. Препарат Тималин Табс дозволяє зміцнити здоров'я природним чином - за рахунок активації енергетичних і фізіологічних ресурсів. Пора купити таблетки для імунітету Тималин Табс і забути про часті хвороби.

ПЕРЕВАГИ Тималин Табс

ознаки ГРЗ - підвищення температури тіла, озноб, набряк слизової оболонки носа, болі в горлі, кашель;

бродіння, гнильні зміни і порушення природної кишкової мікрофлори;

накопичення продуктів, що залишилися після обмінних процесів і як наслідок - стомлюваність, апатія, зниження імунітету, хворобливість, відсутність апетиту;

активна циркуляція хвороботворних мікроорганізмів в крові і обумовлені цим процесом гормональні та ендокринні порушення;

знижений метаболізм

Склад Тималин Табс:

Ехінацеї корінь - тонізує нервову систему, допомагає організму пристосуватися до несприятливих факторів навколишнього середовища: хвороб, стресів, перевтоми, гіподинамії, перенапруження, надає імуностимулюючу дію. Використовують при синдромі хронічної втоми, частих застудах.

Зеленого чаю лист - тонізуючу, протизапальну, загальнозміцнюючий засіб, нормалізує обмін речовин, містить вітаміни С, К, Р, РР, групи В, мікро-, макроелементи. Сприяє зниженню ваги і підвищення життєвого тонусу. Ефективний засіб при розумовому і фізичному перевтомі.

Первоцвіту кореневище - містить велику кількість вітаміну С, має відхаркувальну дію, посилює секреторну діяльність слизових оболонок органів дихання; виявляє легку спазмолітичну, сечогінну і потогінну дію.

Морква - містить велику кількість бета-каротину, який покращує нічний зір, знижує стомлюваність очей, прискорює ріст дітей, покращує відновлення хрящів при артрозі, остеохондрозі, має жовчогінну та сечогінну дію.

Буряк - містить йод і магній, які сприяють виведенню холестерину з крові, розширенню судин, поліпшенню мозкового кровообігу. Бетанін, що міститься в буряку, ефективний при безсонні і головних болях, покращує пам'ять, роботу щитовидної залози. Бетанін гальмує розвиток злоякісних пухлин, нормалізує роботу кишечника, сприяє виведенню солей важких металів

Топінамбур - містить вітаміни С, В, залізо, аналог інсуліну - інулін, який ефективний при цукровому діабеті, порушенні обміну речовин, ожирінні; корисний для стимуляції імунітету, використовують для профілактики і лікування інфекційних захворювань, пухлин, для виведення солей важких металів, радіонуклідів, надлишку холестерину, для підвищення працездатності і життєвого тонусу.