☘ Темно-сині шорти-бермуди від Tchibo (Німеччина), розміри наші: 48-50 (42 євро)

Стартовая цена - 90 грн

Блиц-цена - 90 грн

Шаг ставки - 10 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
514,0 тыс. лотов

О товаре

Бермудські шорти - ідеальні брюки для літніх днів, а бенгалін - ідеальний матеріал, якщо ви хочете бути більш активним. Ці штани надзвичайно еластичні, ідеально підходять до тіла і в той же час забезпечують свободу рухів.

Ідеально підходить

Шорти виготовлені з легкої в догляді і стійкою до складкам віскози і еластичною суміші класичного крою з 5 кишенями, а еластан забезпечує збереження форми, ідеальну посадку і додатковий комфорт. Штани із застібкою-блискавкою і гудзиками мають прямі ноги і розрізи з боків і мають поясний обробку з поясними петлями.

колір

темно синій

матеріал

70% віскоза, 26% поліамід (ПА), 4% еластан

****************************************

заміри:

ПОТ: 41 см

ПОБ: 48 см

Довжина: 52 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.