☘ Светоотражающий жилет для автолюбителів і бігу, Tchibo (Німеччина), р .: 52-56 (L / XL євро)

Крок ставки - 10 грн

Товар продано 7 разів

Ставки приймаються до 18 серп. 13:40


На Кашалоті 6 роки
2,2 тис. лотів

Укрпошта, Нова пошта
Передоплата на картку/рахунок
Повернення та обміну немає

Про товар

Світловідбиваючий жилет для гарної видимості світловідбиваючий жилет привертає увагу своїм дійсно яскравим світлом не тільки під час тренування, але і завжди. Світловідбиваючі елементи світиться жилета також забезпечують кращу видимість в вуличному русі. Широкі смуги відбивача прикріплені до корпусу. Завдяки липучці ширина жилета регулюється, його можуть носити як чоловіки, так і жінки. Колір: Неоново-жовтий Матеріал: 100% поліестер Розміри: Загальна довжина близько 38 см (розмір l 52/54) Попередження про використання: Макс. найкраща видимість завдяки відображає елементам | широкі світловідбиваючі лінії | регулювання ширини за допомогою липучки | унісекс

****************************************

Регулюється за рахунок липучок.

мінімальний розмір:

ПОТ 53см, висота: 43см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см.

Де вказано розмір - зрізано назва бренду на підкладці, як і на більшості товарах tcm Tchibo, зовні звичайно ж непомітно. Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!