☘ Стильне в'язане флісове пальто з капюшоном від Tchibo (Німеччина), р .: 44-46 (S євро)

Стартовая цена - 340 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 1 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 6 лет
1,8 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж, Еще 1
Возврата и обмена нет

О товаре

Вязаное флисовое пальто

Це м'яке в'язане флісове пальто приєднує вас обнятися. Завдяки своїй шерохованій внутрішній стороні та оптимальній ізоляції, він згрішує вас у холодних, вітряних днях і все ще залишається дишащим - просто ідеально підходить для парного спорту або інших видів активного відпочинку на свіжому повітрі. Для допоміжної захисту пальто має воротник-стійку, коли солнце знаходиться за облаком.

Мода на свіжому повітрі

Жіноче пальто може бути встановлене в шикарній таблиці із завязаною в узел шнурком нітью. Контрастні застежки-молнії доповнюють повсюдний образ модним зреліщем. Пристегнуті відкидні кармани пропонують місце для повсякденних речей, мобільного телефону, ключів чи іншого, що можна швидко та легко вбити в межах легкої досяжності. Прорезь у спині також забезпечує достатню свободу руху.

Подходит

стандартний крой

Вет

Іспещрённий блакитний

Матеріал

100% поліестер

Капюшон 100% поліамід (PA)

****************************************

ПОГ: 47 см,

Довжина рукава: 61 см,

Довжина: 88 см.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.