☘ Стильна кофточка в смужку від Tchibo (Німеччина), розміри наші: 42-46 (36/38 євро)

Стартовая цена - 77 грн

Блиц-цена - 77 грн

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 10 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
561,1 тыс. лотов

О товаре

Ця весела сорочка в смужку з легкого джерсі зі структурованим поєднанням забезпечує високий комфорт при носінні. Завдяки віскоза з бавовни він приємно м'який. Він має рукава 3/4 і виріз горловини ззаду з кнопкою для закриття. Кругла шия окантована тканиною, узгодженої за кольором. Ширина Подолу може бути індивідуально відрегульована за допомогою відповідної стрічки. Декоративна металева пластина на Подолі - симпатична деталь.

колір:

темно синій

матеріал:

46% поліестер, 29% бавовна, 25% віскоза

****************************************

ПОГ: 47 см,

Довжина рукава: 47 см,

Довжина: 63 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.