☘ Спортивна вітровка, водостійка, ecorepel® від Tchibo (Німеччина), розміри наші: 42-44 (36 євро)

Стартовая цена - 99 грн

Блиц-цена - 99 грн

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 20 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
514,0 тыс. лотов

О товаре

Легка бігова куртка

Ця легка бігова куртка водонепроникна з зберігає природу відбитком ecorepel® і не вплине на вашу тренування в будь-яку погоду. На спині є вентиляційні ремені. Має еластичні замки на капюшоні і подолі.

Виглядає стильно завдяки складному малюнку тварин і забезпечує кращу видимість в темряві завдяки своїм светоотражающим елементам. У жіночій куртки дві бічні кишені на блискавці. Куртку можна скласти на еластичні шнурки і носити в практичному вигляді в сумці.

різати

нормальний розріз

колір

Білий, товкач

матеріал

Основний матеріал: 100% поліестер.

Сітка 88% поліамід (ПА), 12% еластан.

****************************************

ПОГ: 45 см,

Довжина рукава: 77 см,

Довжина: 62 см

******************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.