☘ Штани-палаццо з принтом від Tchibo(Німеччина), розміри наші: 42-44 (36/38 євро)

Шаг ставки - 10 грн

Ставки принимаются до 2 марта 17:55


На Кашалоте 5 лет
433,9 тыс. лотов

О товаре

Виготовлений з приємно м’якої, струмуючої вискозної еластичної якості

Вищий крій, еластичний пояс

Широка, пряма нога в укороченій довжині

2 кишені для рук спереду

На даний момент штани-палаццо або штани-марлен дуже в тренді. Пояс високого крою та еластичний, нога широка і пряма. І те, і інше викликає оптичне розгинання ніг і виділяє нотку елегантності - не кажучи вже про зручне місце для ніг.

Елегантні та зручні

Штани м’які та зручні завдяки плавній якості витяжки з віскози, а еластан забезпечує ідеальну посадку та високий комфорт носіння. Штани-палаццо мають дві кишені для рук і надруковані квітковим візерунком. Широкий прикріплений поділ виділяється візуально.

колір

Темно-синій з білим кольоровим принтом

матеріал

95% віскоза (від Lenzing), 5% еластан

****************************************

ПОТ: 35 см

Напівобхват стегон: 49 см

Довжина/крок: 85/58 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.