Шикарний браслет із натурального каменю Содаліт

Стартовая цена - 60 грн

Блиц-цена - 100 грн

Шаг ставки - 10 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 6 лет
4,1 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Браслет Содаліт

Артикул 070240

Ширина: 35 мм.

Вага: 30,3 м

Довжина: 17 см. + 1 cм друга петля

Камінь: Содаліт (натуральний)

Тип замочка: Петля

Колір синій

Ручна збірка (Handmade).

Магічні натуральні камені рятують від пристріту і привороту, зміцнюють здоров'я і випромінюють невидимі флюїди, здатні зачарувати оточуючих. А в красивому браслеті, поєднуючись один з одним, створюють просто неймовірну красу.

Гарніше ніж на фото. Зроблені майстрами своєї справи. Дуже гарне поєднання відтінків каменів і фурнітури. Весь камінь: натуральний, природний, шліфований, відколи середньої величини, підібрані за розміром і по красі.

Бірка і упаковка в кожному моєму лоті присутні. Крім того для пересилання прикрас йде спецупаковка. Це безкоштовно. А також всі мої лоти комбінуються!!!

І від покупки трьох лотів - ПОДАРУНОК покупцеві гарантований. Зі мною цікаво і дуже вигідно.

Ціна поза аукціоном - 112 грн. + Доставка. Ловіть удачу на аукціоні, купивши один з моїх лотів з безкоштовною доставкою, або п'ять лотів з доставкою, вартість якої при оформленні замовлення стане нульовою для вас!!!

#браслет,#содалит,#браслетизнатуральногокамня,#содалитовыйбраслет,#браслетсодалитовый,#содалітовийбраслет,#браслетсодалітовий#bangle,#sodalite,#banglefromnaturalstone,#sodalitebracelet,#braceletsodalite#karkötő,#szodalit,#természeteskőkarkötő,#szodalitkarkötő,#karkötőszodalit