☘ Шикарне забарвлення - постільний комплект Renforcé, 100% бавовна від Tchibo, 80х80 і 135х200 см

Стартовая цена - 290 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 2 раза

Торги закрыты


На Кашалоте 6 лет
2,0 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Тут панує ентузіазм, тому що двостороннє постільна білизна Renforcé з тонкого і щільного плетіння з елегантним квітковим принтом запрошує вас на годинник мрійливого відпочинку! Крім того, чистий органічний бавовна приємний і легкий, м'який і вбирає. В результаті постільна білизна регулює температуру, і сон в ньому стає ще більш спокійним.

Мрійливість в море квітів

Різний дизайн по обидва боки робить постільну білизну особливо універсальним. Так ви легко зможете створити вид спальні, перевернувши білизна. Або ви можете отримати підковдри прямо в подвійному - так, щоб одна сторона виділяла квітковий шарм, а інша створювала спокійний контрапункт. До речі: у постільної білизни є застібка-блискавка, яка полегшує надягання і зняття постільної білизни.

колір

1 сторона блакитного кольору з квітковим акварельних принтом по всій поверхні, 1 сторона блакитного кольору

матеріал

100% бавовна (з органічного землеробства)

Розміри

1 наволочка приблизно 80 x 80 см

1 підодіяльник приблизно 135 x 200 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!