Шикарна! Не пропустіть ! Фірмен.Gasa пляжна туніка , парео - краса роз. 46 - 50 Заміри внизу !

Стартовая цена - 159 грн

Шаг ставки - 20 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 6 лет
2,2 тыс. лотов

Укрпочта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

  • Состояние б/у
  • Размер M, L, XL

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ ВЕЛИКА ПРОСЬБА ПРОЧИТАТИ ОГОЛОШЕННЯ ВІД ПОЧАТКУ І ДО КІНЦЯ

Продам фірменну .Gasa пляжна туніка , парео роз. M L XL , але читайте заміри , в ідеальному стані , дуже гарного небесного кольору, по бокам має розпорочки , спереду і внизу на рукавах розшита гладю шовковою ниткою узори, рукава внизу розширені. Дуже мягенька, легенька і приємна на дотик.Не пропустіть цю красу , в реалі дуже класна. ЗАМІРИ зроблені зовні - ширина плечей - 48 см., ширина під мишками - 63 см., довжина ззаді від плеча -77 см.,ширина плеча - 15 см.,довжина рукава від плеча - 60 см. Можлива похибка +/- 1 см.

Будьте уважні!!! Колір НЕ завжди ідеально передається на фото - тому уточнюйте перед СТАВКОЮ!!

БЕЗ торгу, обміну і повернення. Пересилаю УП і Новою поштою за ваш рахунок при отриманні, товар тільки пересилаю, не підношу і не зустрічаюсь. Наложним платіжем не відсилаю. На тілі фото не роблю. Всі запитання під час аукціону. Комісію за не викуп не принімаю.

Ставимо ставки обдуманно! Оплати принімаю в сроки встановлені регламентом сайту. При оплаті враховуйте комісію банку. Оплата на мою карточку Приват банку. Дивіться всі мої лоти. https://kashalot.com/aukcion/loty/?self_ref=top-nav-mylots

Комбіную лоти безкоштовно.

Гарного дня і вдалих покупок )))