☘ Рукавички для велосипеда від Tchibo (Німеччина), розмір універсальний

Стартовая цена - 79 грн

Блиц-цена - 79 грн

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 10 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
520,4 тыс. лотов

О товаре

Велосипед і аксесуари.

З цією рукою у взутті Руль завжди міцно - навіть якщо велосипед то ряд складних: долоні оббивка зменшується при кожному рукою освітою пухирів і ергономічні гелеві взуття та пінопластові прокладки амортизують удари і вібрації одночасно. Шкіри дружніх рушникові оздоблювальні забезпечує гарне поглинання вологи і через свої рукавички на липучці отримаєте оптимальну посадку. Еластичні вставки руки і спина з сітки за допомогою рукавички і думали забезпечують додатковий комфорт.круглий

колір:

чорний

матеріал:

Навідліг 83% Поліамід, 17% Еластан

Бічний Деталі 79% Бавовна, 21% Поліестер

Під Руку 100% Поліуретан

Використання 87% Поліестер, 13% Еластан

Підкладка 100% Поліестер

Розмір жіночий L / XL

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.