Пояс для схуднення з термо-ефектом Sauna Pro 3

Торги закрыты / лот опубликован 14 октября, 16:54

Пояс для схуднення з термо-ефектом Sauna Pro 3 - Фото №1
Пояс для схуднення з термо-ефектом Sauna Pro 3 - Фото №2
Пояс для схуднення з термо-ефектом Sauna Pro 3 - Фото №3
Пояс для схуднення з термо-ефектом Sauna Pro 3 - Фото №4

Последняя ставка 59 грн. Шаг ставки - 5 грн. Лот продан: 1 раз

Доставка: Укрпочта, Новая почта, Еще 1

Оплата: Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж

Возврата и обмена нет

Состояние - новое

Пояс для схуднення з термо-ефектом Sauna Pro 3 - це унікальний, дійсно працюючий спосіб скинути зайву вагу і повернути стрункість фігури без щоденних виснажливих фізичних вправ і строгих дієт.

Відмінною особливістю даної моделі є наявність відразу трьох поясів, які Ви зможете надіти на талію, ноги, руки і тим самим отримати потрійний ефект.

Термопояс Сауна Белт працює як міні-сауна у вас вдома, досить надягти пояс для схуднення на ту частину тіла, яка доставляє незручності своїм зовнішнім виглядом, відрегулювати комфортну температуру і насолоджуватися процесом схуднення. Зручні кріплення надійно зафіксують пояс для схуднення в потрібному місці.

Під дією тепла організм починає потіти, відкриваються пори шкіри, і разом з потом, назовні виводяться жири, шлаки і токсини. По завершенню сеансу пояс автоматично вимикається, саме час сходити в душ і змити з себе всі надлишки.

А якщо ви страждаєте целюлітом, то пояс для схуднення вам просто необхідний, ніякі інші засоби не принесуть такого значного результату.

Победитель ukrainka_helen, ставка 59 грн.

1 ставка