☘ Подушка для подорожей з мікрофібри від Tchibo (Німеччина), 40 х 45 см

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 6 раз

Ставки принимаются до 19:23


На Кашалоте 5 лет
576,3 тыс. лотов

О товаре

Повноцінна подушка на ходу

Можна зберігати в інтегрованій кишені для економії місця

Легкий, струмуючий якість - з м’яким, природним відчуттям

На оптимальну висоту подушки може впливати додаткове наповнення

Перевіряється на наявність шкідливих речовин - зовнішніми, акредитованими інститутами

Якщо ви зазвичай не можете спати в дорозі, ця подушка з мікроволокна є практичним допоміжним засобом для сну. Ступінь твердості можна регулювати, оскільки подушку можна наповнювати індивідуально - наприклад, предметами одягу. Крім того, на оптимальну висоту подушки можна легко вплинути додатковим наповненням. Внутрішній відсік також можна використовувати як таємну схованку для цінностей.

Практично зберігається

завдяки вбудованій кишені, ви можете легко упакувати подушку і завжди мати її при собі. Його легка, струмуюча якість зручна для шкіри і має особливо м’яке відчуття. Так ви отримаєте повну, зручну, а також зручну подушку для руху.

колір

червоний

матеріал

Зовнішній матеріал 100% поліестер (мікрофібра),

підкладка 100% поліестер

Розміри

Подушка приблизно 40 х 45 см,

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.