☘ Ніжна і повітряна блуза від Tchibo (Німеччина), наші розміри: 44-46 (38 євро)

Стартовая цена - 77 грн

Блиц-цена - 77 грн

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 15 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
561,1 тыс. лотов

О товаре

Випадкова, легка і повітряна: ця Блузочная сорочка в доброзичливому дизайні з м'яким, плавним переплетенням приємно виглядає невимушеній на тілі.

Креативність і легкість в догляді

Круглий виріз горловини має декоративний збір, рукава і поділ забезпечені еластичними манжетами - це додає жіночій сорочці трохи грайливий вигляд, який підходить практично для будь-якого наряду. Також приємно те, що верхня частина особливо стійка до складання і легко доглядати.

підходить

Дуже вільний на тілі.

дані

100% поліестер

****************************************

Колір: як на фото

****************************************

ПОГ: 54 см.

Довжина рукава: 60см.

Довжина: 61 см.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.