Набір пакувальних стрейчевих кришок-плівок для продуктів Stretch and Fresh

Стартовая цена - 30 грн

Шаг ставки - 20 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
59,7 тыс. лотов

Укрпочта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Набір пакувальних стрейчевих кришок-плівок для продуктів Stretch and Fresh

Свіжоприготовані страви необхідно правильно зберігати, щоб вони зберегли свіжий вигляд і привабливість навіть в холодильнику. Для цього ми купуємо метри обгорткового плівки, пакети, фольгу, які викидаємо відразу після використання. Але ніщо не зрівняється по зручності і за захисними властивостями з стрейчевими кришками-плівками Stretch and Fresh. З ними Вам не доведеться мучитися з контейнерами і ємностями для їжі, підбираючи для них кришки.

Стрейчові плівки для збереження свіжості продуктів Stretch and Fresh Стрейч енд Фрешподходят для ємностей будь-якої конфігурації: прямокутної, квадратної, круглої, овальної. Вони відмінно тримаються на контейнерах зі скла, пластику, порцеляни, металу, кераміки.

Набір пакувальних кришок-плівок для продуктів Stretch and Fresh виготовлений з абсолютно нешкідливого матеріалу, не токсичний, без запаху. Це відмінна альтернатива звичайним обгорткового матеріалами. Харчові плівки-кришки тривалий час зберігають продукти свіжими, запобігаючи їх від псування і зберігаючи їх смакові якості. Використовуйте стрейчеві плівки Стрейч енд фреш знову і знову. Вони легко миються навіть в посудомийній машинці. 

Незважаючи на невеликі розміри плівок Stretch and Fresh вони здатні розтягуватися в 3 рази і підійдуть для ємностей великого розміру. Просто візьміть плівку відповідного розміру, натягніть її на миску, контейнер, тарілку, каструлю, келих - і герметична кришка готова. Плівки маленького розміру більше підходять для овочів і фруктів, а в плівки великого розміру можна загорнути шматок м'яса. Крізь розтягнуту плівку добре видно вміст. Після того, як Ви її зніміть, вона повертається до первісних розмірів.

переваги:

Економія грошей (не треба постійно купувати фольгу або звичайну харчову плівку)

Економія часу (готуйте про запас на весь тиждень)

Чи не забруднюють навколишнє середовище.

Можна мити в посудомийній машині

Багаторазового використання.

Комплект поставки:

Плівка-кришка 19х19 см - 1 шт.

Плівка-кришка 14х14 см - 2 шт.

Плівка-кришка 9,5х9,5 - 1 шт