На пишні форми ! Фірмен. Yours шифон плаття - сарафан Батал роз.26-28 Заміри внизу. Класне !!!

Стартовая цена - 199 грн

Блиц-цена - 199 грн

Шаг ставки - 20 грн

Торги закрыты


На Кашалоте 6 лет
2,2 тыс. лотов

Укрпочта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ ВЕЛИКА ПРОСЬБА ПРОЧИТАТИ ОГОЛОШЕННЯ ВІД ПОЧАТКУ І ДО КІНЦЯ

Продам фірменне Yours шифонове плаття - сарафан , Батал вказаний роз.26-28 , але читайте заміри , в стані нового, не носили,, на одній етикетці на шиї є запломбована капронова нитка від паперової етикетки, а на другій внизу збоку всередині є кульочок із - запасними бусінками ,тому можна вважати його новим. Плаття - сарафан дуже гарне , воздушне і комфортне, спіднизу має підкладку ,шлейки регулються, спереді на грудях нашиті бусінки ,кольори в ньому яркі , насищені , склад тканини на фото . ЗАМІРИ зроблені зовні довжина з брителями - 119 см.+ , ширина під мишками - 68 см. від грудей їде трапеція. Можлива похибка +/- 1 см. Будьте уважні!!! Колір НЕ завжди ідеально передається на фото - тому уточнюйте перед СТАВКОЮ!!

БЕЗ торгу, обміну і повернення. Пересилаю УП і Новою поштою за ваш рахунок при отриманні, товар тільки пересилаю, не підношу і не зустрічаюсь. Наложним платіжем не відсилаю. На тілі фото не роблю. Всі запитання під час аукціону. Комісію за не викуп не принімаю.

Ставимо ставки обдуманно! Оплати принімаю в сроки встановлені регламентом сайту. При оплаті враховуйте комісію банку. Оплата на мою карточку Приват банку. Дивіться всі мої лоти. https://kashalot.com/aukcion/loty/?self_ref=top-nav-mylots

Комбіную лоти безкоштовно.

Гарного дня і вдалих покупок )))