Маска. Набір масок для всієї родини! Кращий варіант

Торги закрыты / лот опубликован 25 марта, 17:19

Маска. Набір масок для всієї родини! Кращий варіант - Фото №1
Маска. Набір масок для всієї родини! Кращий варіант - Фото №2
Маска. Набір масок для всієї родини! Кращий варіант - Фото №3
Маска. Набір масок для всієї родини! Кращий варіант - Фото №4

Последняя ставка 120 грн. Шаг ставки - 5 грн. Лот продан: 1 раз

Доставка: Укрпочта, Новая почта

Оплата: Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж

Возврата и обмена нет

Состояние - новое

Усім привіт! Нові кольори масок. У транспорт та магазини вже без масок не пускають.

В наборі (в лоті) 4 штуки: кольори на вибір. Рожева бязь гладкокрашена (тканина ближче на 4 фото, там чорна, але рожева така сама), Шанель - полікотон. Під час аукціону можете писати у приватні, я буду скидати фото інших кольорів, які будуть у наявності на той момент, наприклад дитячі. При купівлі трьох наборів на всю сім'ю (це буде 12 штук, щоб можна було прати, сушити і забути взагалі про пошуки маски, вся сім'я буде забезпечена) і за відгук з фото - повністю вертаю кошти за доставку Укр Пошти у повній суммі, за умови відгуку, в якому буде фото.

Цей варіант маски самий правильний, адже:

1) резинка чіпляється не за вуха, що може принести дискомфорт, а за всю голову, та ззаду регулюється фіксатором, щоб підійшла індивідуально під кожну голову, та маска не сувалась туди-сюди, або навпаки здавлювала ніс. Ця маска підійде на будь-який розмір носика і в ній буде комфортно, вона регулюється

2) резинка знімається і це дуже важливо! Адже знявши резинку - Ви зможете нормально випрати та пропрасувати маску. Якщо резинка пришита до маски, вона просто розповзається (будь-яка резинка) після декількох суворих випирань і незручно таку маску потім прасувати, резинка буде заважати. Цю маску, коли знімаєш резинку, можно просто ідеально випрасувати, а резинку замочити у господарському милі, потім її поставити на місце. Це легко.

3) завдяки кишені в середині маски - Ви самі вибираєте скільки шарів бинту, чи марлі покласти у маску, тим самим зробити ще міцніший фільтр від вірусів, на свій розсуд.

На сьогоднішній день це найкраща цінова та функціональна пропозиція, адже купляючи одноразові маски, треба розуміти, що їх можна використовувати 2, максимум 3 години і треби їх викидати. Скільки Вам ящиків таких масок треба закупити, щоб пережити весь період карантину? Цей набір, Ви купляєте один раз і забуваєте про пошуки маски. А вони ВЖЕ потрібні. Хочеться нам того, чи ні, вони потрібні кожній родині.

Якщо є запитання - прошу писати під час аукціону ДО ставки, я онлайн, я відповім.

Всім здоров'я і не хворійте, бережіть себе!

Победитель Tashalov, ставка 120 грн.

1 ставка

Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться