Магнітна щітка для миття вікон з двох сторін glass wiper window wizard, щітка для вікон, миття вікон

Стартова ціна - 99 грн

Бліц-ціна - 99 грн

Крок ставки - 10 грн

Товар продано 1 раз

Торги закриті


На Кашалоті 1 рік
42 лота

Укрпошта, Нова пошта, Ще 1
Передоплата на картку/рахунок, Післяплата, Ще 1
Повернення та обміну немає

Про товар

Щітка з магнітами не представляє з себе складного пристрою, але як ми знаємо, все геніальне – просто! Її конструкція – це просто дві щітки, але головна їх властивість – магніти. Щітки притягуються один до одного і між ними поміщається скло. Тепер одне легко рух – і щітки ковзають одна за одною, очищаючи і поліруючи скло з двох сторін. У чому головні переваги магнітної щітки для миття вікон? Найголовніше – ОДНОЧАСНО миє вікно з двох сторін! Це економія часу. Для того щоб вимити одне стандартне вікно, Вам знадобитися не більше 5 хвилин. Щітка прослужить довго! У неї відсутні складні елементи, рухомі механізми. По суті там нема чому ламатися або виходити з ладу. Мильні розчини не пошкоджують поверхні щіток, легко миються і сушаться. Вона підходить для різних стекол, дзеркал, акваріумів і т. д.! Сучасні скла не зможуть залишитися брудними! Увага! Магнітна щітка для миття вікон ***** ***** підходить тільки для миття одинарних вікон! Інші переваги магнітної щітки: Безпека У Вас більше не буде необхідності балансувати на краю відкритого вікна і Вам все одно, на якому поверсі Ви знаходитесь, оскільки людина виробляє прибирання знаходиться всередині приміщення. Додаткові можливості З магнітною щіткою Ви легко помиєте вікна, які зовсім не відкриваються або на них варто грати. Якість прибирання Купивши магнітну щітку, Ви переконаєтеся у відмінній якості прибирання. Вона одночасно миє водою і відразу ж витирає досуха. Чисті вікна, без розлучень Вам гарантовані! Економія грошей Власникам будинків і офісів з фасадним повнометражним склінням більше не доведеться витрачати значні суми грошей на помивку вікон. Простота у використанні Тепер з миттям вікон зможе впоратися будь-яка людина і чоловіки (які ніколи не мили вікон, відговорюючись, що це займає багато часу і жінки, які часто бояться висоти. А у випадку, якщо зовнішня щітка зірветься, то передбачений страхувальний шнур, який кріпиться до вашого зап'ястя.

Экологичность

С магнитной щёткой можно мыть окна просто чистой водой, без добавления каких либо моющих средств, если на стеклах нет жирных загрязнений. Если же окна достаточно грязные, то в качестве моющего средства можно использовать обычную мыльную воду. Это важно для людей страдающих аллергией на бытовую химию.

Уникальность

Это уникальное приспособление, к сожалению, Вы не сможете купить ни в одном обычном хозяйственном магазине. Но к счастью Вы можете купить его в нашем интернет магазине по выгодной цене!

Инструкция:

Перед мытьем окон смочите стекла водой или водой со средством.

Одну половинку магнита (с ручкой) прислоните к внутренней поверхности стекла, при этом вторую половинку магнита прислоните зеркально к наружной поверхности стекла.

Половинка внешнего магнита будет двигаться одновременно с внутренней половинкой, когда Вы начнете её перемещать.

Мойте окно обычными движениями. Для безопасности прикрепите наружную часть магнита специальным шнурком к запястью.

Характеристики щётки для мытья окон:

Корпус (материал изготовления) – термостойкий пластик;

Края – термостойкая резина;

Максимальная толщина стекла до 6 мм;

Поролон, шнурок безопасности, магниты;

Размер: 10,5x11x6,5 см;

Размер упаковки: 11,5x11x7 см;

Вес: 436 гр.