☘ М'яка подушка-обнімашка для піжами від Tchibo (Німеччина)

Шаг ставки - 5 грн

Ставки принимаются до 15:07


На Кашалоте 5 лет
501,8 тыс. лотов

О товаре

Яка дитина не захоче мати м'якого друга, який ковзає по кімнаті на животі? Тут найкрасивіша подушка в світі! Завдяки м'якій плюшевої тканини і милою формі пінгвіна кожен захоче його обійняти.

Прикольний потайний очей.

Ця дитяча подушка відмінно підходить з прихованим оком, адже в цей очей можна надіти піжаму. Таким чином, діти можуть дізнатися, що організувати гру нескладно. Також буде дуже приємно відкрити для себе і відчути різні матеріали, з яких виготовлений пінгвін.

колір

Білий-сірий-помаранчевий

матеріал

Зовнішній матеріал 100% поліестер

Наповнювач 100% поліестер.

Розміри

Як. 32 х 26 см

************************************************** ****

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.