☘ Лот 5 пар, розмір 38-40 ☘ Шкарпетки функціональні для бігу, Tchibo (Німеччина)

Стартовая цена - 73 грн

Блиц-цена - 73 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 47 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
484,2 тыс. лотов

О товаре

Оптимально підходять для спортивних заходів: ці прості, функціональні, експлуатаційні шкарпетки з спандекса є ідеальним компаньйоном для кожного тренування. Вставки в області середньої частини стопи, містять в собі ногу - зручно і м'яко; екстра-плоский шкарпеткові шов, зміцнення в ділянці і п'яткової області забезпечує додаткове зчеплення. Оброблена волокниста тканина Tactel® - особливо приємна для шкіри, міцна і дихаюча.

матеріал

65% поліамід (Tactel®), 33% поліамід, 2% еластан (LYCRA)

Волокно LYCRA ® можна розтягувати до 4-7 разів у порівнянні з попередньою довжиною, і вона знову набуде свою початкову величину. Бренд LYCRA ® - все волокна в тканинах і одязі, в якій вони оброблені, поліпшені для виняткової розтяжки і відновлення форми, даючи їм додатковий комфорт, стабільність розмірів і хороші значення відновлення форми вироби. Це дуже еластичні і дуже тонкі волокна, обладнані спеціально для текстилю, від якого залежить ідеальна підгонка і утримання форми.

****************************************

Кольори:

довільні

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.