Сенсев'єрія або Тьощин язик

Торги закрыты / лот опубликован 6 октября 2016, 09:27

Последняя ставка 10 грн.

Шаг ставки - 5 грн.

Блиц-цена - 40 грн.

Состояние - новое

Сансев’єрії – одні із самих невибагливих кімнатних рослин. Їх можна використовувати для озеленення будь-яких типів житлових і офісних приміщень, дитячих садків, шкіл, вітрин магазинів, балконів, фойє кінотеатрів. Рослина також буде затишно почувати себе в груповій композиції квітника або в мініатюрному зеленому куточку, складеному з декількох секційних контейнерів, нерідко різноманітної величини і форми. Добре росте на гідропоніці.

Догляд за Сансев’єрією

Місце розташування: сансев’єрія світлолюбива, але також добре росте в півтіні і у глибині кімнат. Видам з яскравими листочками, щоб не втратити яскраве забарвлення, необхідне більш яскраве світло, але в літню пору слід притіняти від прямих пекучих променів.

Температура: у літній період особливий мікроклімат для «тещиного язика» створювати не варто, можна виносити її на вулицю, оберігаючи від дощу. Взимку утримують при температурі не нижче 12°C.

Полив: у весняно-літній період полив помірний, рослина погана переносить перезволоження ґрунту. Між поливами верхній шар землі повинен просохнути. Взимку поливають вкрай рідко, не частіше 1 разу на місяць. При поливі потрібно бути обережним, щоб вода не потрапила в серединку розетки: це може призвести до захворювання рослини. Оскільки сансев’єрія любить вапно, її можна поливати водопровідною водою.

Вологість повітря: добре переносить сухість повітря в приміщенні. Час від часу листя протирають вологою губкою, щоб позбавити рослину від пилу.

Підгодівля: рослину слід підгодовувати 1 раз на місяць, використовуючи для цього комплексне мінеральне добриво в половинній дозі, або добриво для кактусів. Не рекомендується часто підгодовувати – через надлишок живильних речовин листя втрачає свій колір і декоративність. Взимку угноювати не варто.

Пересадження: сансев’єрію до 5 років рекомендується пересаджувати щорічно навесні, надалі – кожні 2-3 року. Найкращий субстрат – суміш, що складається з дернової, листової землі і піску (2:2:1). Бажано пересаджувати в дрібний посуд з гарним дренажем.

Розмноження: найкраще поділом, можна листовими черешками, при цьому листя слід розрізати на 5-7 сантиметрові фрагменти і кожний з них нижньою поверхнею зрізу вткнути в злегка вологий піщаний ґрунт. Цим способом з форм із кольоровими листками виходять рослини із зеленими листям; рослини, що розмножуються поділом, зберігають кольорові листки.

Шкідники: сансев’єрію часто ушкоджують тріпси, поселяючись на нижній стороні листків, висмоктуючи сік, спричиняючи появу бляклих сріблистих плям і крапок темно-коричневого кольору. На нижній стороні листків можна розглянути дрібних комах із крильцями. Позбутися тріпсів допоможе кашка часнику і мила з додаванням води, якою час від часу треба протирати листя. При сильному зараженні рослину обприскують актеліком або карбофосом. Укрпошта 15 грн.

Победитель miya1987, ставка 10 грн.

Ставки

    Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться