Величезний україномовний Альбом для новонародженого!!!

Торги закрыты / лот опубликован 5 октября 2016, 11:28

Стартовая цена - 300 грн.

Шаг ставки - 5 грн.

Блиц-цена - 600 грн.

Найчарівніший Альбом для новонароджених хлопчиків!!!

Ви не знайдете такого красивого альбому українською мовою! Після шаленого попиту на альбом «Наша донечка» з`явився такий альбом і для хлопчиків «Наш синочок».

Все зроблено дуже якісно і зі смаком! Тираж обмежений! Це приватне колекційне видання, до якого я маю честь долучитись.

Альбом "Наша синочок" допоможе зберегти найкращі спогади про появу на світ сина, про перші дні його життя, перші посмішки і слова. "Наша синочок" - це вдале поєднання фотоальбому і щоденника.

Все почитається з розділу: «Чекаємо на тебе», де мама може записати всі деталі пов’язані з приготуванням до появи маленької хлопчика, а також приклеїти фото свого животика чи фото з УЗД обстеження малюка ще до народження!

Наступні розділи «Ти з’явилась», «Перші дні твого життя», «Ти ростеш», «Перші прогулянки і подорожі», «Свята» і багато інших, наповнені теплими словами і ніжними виразами, якими мама обов’язково захоче оточити свого малюка.

Після кожного розділу є спеціальні сторінки для фото, також мама може клеїти фотографії і поряд з текстом, або зробити колаж!

Альбом "Наша синочок" - це 150 сторінок для спогадів, переживань, нових вражень та фотографій.

Ціна - 600 грн.

За бліц - Альбом для дівчинки і альбом для хлопчика!

Авторські фото, оригінальний дизайн, сторінки з "кишеньками" для різних приємних дрібничок. Альбом - ідеальний подарунок батькам, що чекають на сина або сім"ям, в яких він вже народився! Альбом - в подарунковій коробці з бантиком + поліетиленова захисна плівка!

Через 10,20,30... років вашій дитині буде не соромно показати свій перший щоденник своїй нареченій і втішатися разом з ними чудовими фотографіями та спогадами про те, як все починалось...

Також дивіться і купуйте наш унікальний календар для новонароджених

https://kloomba.com/o/unkalniy-podarunok-albom-dlya-novorozhdennogo-3733770/

Ставки

    Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться