Развивающий конструктор "Звездочка" или "Крабик" на шурупах + отвертка! 1 на выбор! Є фото вживу!

Торги закрыты / лот опубликован 4 октября 2016, 09:10

Стартовая цена - 30 грн.

Блиц-цена - 70 грн.

Состояние - новое

Пересилаю Укрпоштою + 10 гривень

Конструктори для малюків, які вони?

У цьому прекрасному віці кожний малюк стрімко осягає навколишній світ, прагнучи вивчити кожен новий предмет, який буде нести в собі інформацію для його очей, маленьких ручок, а також для його слуху. А вже крупна і красиво оформлена різнокольоровими формами іграшка, що складається з великих, і теж багато прикрашених кольоровою гамою частин подарує дитині масу емоцій.

Тому виробники дитячих конструкторів постійно вдаються до хитрощів, вигадуючивтілення в дереві, пластику та металі незліченних представників тваринного світу нашої планети, а також різноманітні геометричні викрутаси, обов'язково крупного розміру. Не менш 5см, а краще від 5 до 10 см в діаметрі або в висоту, або ширину.

Фокус полягає в тому, що малюки в зазначеному діапазоні віку вже впевнено тримають великі предмети, проте їх дрібна моторика ще перебуває в зародковому стані.

Крім того, велика деталь ну ніяк не піддасться спробам малюка проковтнути її, така спокуса у нього виникне. Адже барвисті деталі виглядають для нього немов стигла полуниця, або соковита вишня, і він може випадковопіддатися спокусі.

Кількість деталей в такому конструкторі може бути найрізноманітнішою хоча цей критерій абсолютно не основний.

Крім усього перерахованого, добре коли кріплення деталей конструктора для самих маленьких не передбачають значних зусиль для їх з'єднання або роз'єднання.

Ось такі основні вимоги ставлятьсядо конструкторів для малюків

Победитель daska, ставка 35 грн.

Ставки

    Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться