☘ Лот 2 пари☘ Якісні гольфи від Tchibo (Німеччина), розмір: 39-42

Стартовая цена - 38 грн

Блиц-цена - 38 грн

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 14 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
485,1 тыс. лотов

О товаре

Колір: довільний, без вибору, тому що постійно змінюється

Ці панчохи повинні бути в кожному панчіх ящик. Коліна панчохи в м'який бавовна суміш якість з високоякісного органічного бавовни є еластичне піку манжети, що не стискати литкові і тим не менш не вислизнути. Посилені верхні і п'яткової частинах забезпечують довговічність, еластан гарантує стійкість форми і ідеальну посадку. Панчохи мають шви додатковий плоскі Пальці, так що при носінні ніяких неприємних тиску може виникнути.

матеріал:

76% бавовна (органічного обробітку), 22% Поліамід, 2% еластан (LYCRA®)

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.