☘Лот 2 пари☘ Шкарпетки для фанатів Ігри Престолів від Tchibo (Німеччина), розмір 44-46

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 55 раз

Ставки принимаются до 22:08


На Кашалоте 5 лет
492,1 тыс. лотов

О товаре

»Скоро зима« ... але ці шкарпетки підходять для шанувальників GoT, щоб носити їх цілий рік. Ці дві пари мають вишивку, натхненну «Грою престолів», і були зроблені з надзвичайно м'якою суміші матеріалів з вмістом бавовни, а еластан забезпечує стійкість до деформації, ідеальну посадку і високий комфорт при носінні. У шкарпеток є підкріплення на пальцях ніг і п'яті, надзвичайно плоский шов на пальцях ніг, і їх еластичні манжети не стискуються.

колір

комплект фото 1

Одежда бренда TCM Tchibo идет со срезанными,

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.

Отзывы

Міцні та добротні. Нам прийшли на вигляд майже як звичайні чорні шкарпетки. Тому не фанатам гри теж можна купити, мабуть.