☘Лот 2 пари☘Набор функціональних шкарпеток для бігу, Tchibo (Німеччина), р. 38-40

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 14 раз

Ставки принимаются до 17:47


На Кашалоте 5 лет
432,5 тыс. лотов

О товаре

Ці функціональні бігові шкарпетки дозволять вам спланувати ще кілька кілометрів! Вони мають надзвичайно м'яку підкладку в типових зонах навантаження і тиску, в'язані вставки в середній частині стопи і надзвичайно плоский шов на пальцях ніг. Волокно TACTEL® робить ці дві пари шкарпеток безпечними для шкіри, довговічними і дихаючими. Спандекс забезпечує їм ідеальну посадку і виняткову стійкість до деформації, що дозволить вам насолоджуватися часом, проведеним на бігу.

колір:

мікс

матеріал:

65% поліамід (TACTEL®), 33% поліамід, 2% еластан (LYCRA®)

Плямистий: 50% поліамід (TACTEL®), 26% поліамід, 22% поліестер, 2% еластан (LYCRA®)

**************************************

Рамер 38-40

**************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.