☘ Лот 2 пари☘ Комфортні носки-невидимки з силіконовою прошарком від Tchibo (Німеччина), р.39/42

Стартовая цена - 40 грн

Блиц-цена - 40 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 13 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
514,0 тыс. лотов

О товаре

Твої улюблені шкарпетки можуть бути такими красивими, але вони, ймовірно, не дуже добре поєднуються з кросівками. Це зовсім інша справа з цими кроссовочнимі носками. Вони є правильним вибором в будь-якому випадку, тому що вони невидимі у взутті завдяки широкому вирізу горловини - в той же час вони особливо зручні.

без здавлювання

Жіночі шкарпетки виготовлені з органічної бавовни і мають легко в'яжучі еластичні манжети, які забезпечують надійну посадку без звуження. Каблуки посилені, як пальці ніг, і мають всередині силіконові вставки, стійкі до ковзання.

76% бавовна (органічний), 23% поліамід, 1% еластан (LYCRA®)

****************************************

Колір: довільний, без вибору, тому що постійно змінюється

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.