☘ Лот 2 пари☘ Комфортні короткі шкарпетки від Tchibo (Німеччина), розмір: 44-46

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 20 раз

Ставки принимаются до завтра, 09:59


На Кашалоте 5 лет
495,0 тыс. лотов

О товаре

Ці шкарпетки дуже зручні - і не виглядають відволікаючими в стильному одязі. Вони зроблені з посиленим носком і п'ятою і завдяки особливо плоскому шву в області носка щільно прилягають до шкіри. М'який і стабільний за розміром поділ забезпечує надійну фіксацію шкарпеток. Шкарпетки зроблені з високим вмістом органічної бавовни. Еластан стежить за тим, щоб шкарпетки добре тримали форму, ідеально сиділи і добре носилися.

матеріал

75% бавовна (органічний), 23% поліамід, 2% еластан (LYCRA®) - склад практично однаковий в усіх моделях.

****************************************

У лоті: мікс різних кольорів.

Лот без вибору конкретного кольору. По можливості - завжди намагаюся складати різні кольори.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.