☘ Лот 2 пари ☘ Функціональні шкарпетки для спорту і бігу від Tchibo (Німеччина), розмір: 39-42

Стартовая цена - 36 грн

Блиц-цена - 36 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 7 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
492,1 тыс. лотов

О товаре

Оскільки бігуни пред'являють особливі вимоги, ці спортивні шкарпетки забезпечені спеціальними в'язальними вставками, які забезпечують більш високу стійкість до середини. Екстра-плоский штирьовий шов і м'яка ребриста манжета 1x1 запобігають здавлювання шкарпеток під час тренування, а посилені шкарпетки і п'яти забезпечують довговічність навіть при сильному зносі.

Комбінація функціональних матеріалів з TACTEL®

Комбінація функціональних матеріалів з TACTEL® робить ці бігові шкарпетки приємними для шкіри, зносостійкими і дихаючими. Elastane дає їм велику еластичність, ідеальну фіксацію і збереження форми.

Матеріал: 69% поліестер (COOLMAX®), 20% бавовна, 10% поліамід, 1% еластан (LYCRA®)

****************************************

Колір: довільний, без вибору, тому що постійно змінюється

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.