☘ Лот 1 шт ☘Силіконова підставка для горщиків Tchibo (Німеччина)

Стартовая цена - 95 грн

Блиц-цена - 95 грн

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 1 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
571,5 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж, Еще 1
Возврата и обмена нет

О товаре

2-в-1 - може використовуватися як тримач для горщика або підставки

1 бік з чистого бавовни з практичним отвором для руки

1 структурована сторона з силікону для надійного тримання

З підвісною петлею

Перевіряється на наявність шкідливих речовин - зовнішніми, акредитованими інститутами

Гаряче і смачне: той, хто любить їсти запіканки, піцу або овочі в духовці, знає, наскільки важливі хороші підставки для горщиків. Вони захищають шкіру від опіків під час видалення їжі, як і ці підставки для посуду м’ятного кольору з високоякісного силікону та бавовни.

Подвійний захист

Суміш матеріалів для тримачів горщиків особливо практична, оскільки збоку з бавовною є отвір для руки, і тому його можна використовувати як рукавичку в духовці. З іншого боку - тепловідштовхувальний силікон, який має дрібну структуру, що забезпечує додаткову підтримку під час виймання лотків або жаровні. Крім того, підставки для горщиків також можна використовувати як гарненькі підставки і мати підвісну петлю.

колір

М’ятні кольори

матеріал

1 бік 100% силікон (SI), 1 бік 100% бавовна,

підкладка 100% поліестер

Розміри

Кожна приблизно 22 х 22 см

Інструкція по застосуванню

Стійкий до температури до 230 ° C

Підходить як тримач горщика для короткочасного теплового контакту до 250 ° C

Інструкції по догляду:

Не ставте силіконову підкльовку у відкритому вогні, на плитах, на підлозі духовки або на інших джерелах тепла. Не розрізайте їжу на силіконовій підставці та не використовуйте на ній гострих ріжучих інструментів. Це може пошкодити силіконову підкльовку. Використовуйте його лише за призначенням. З часом жир може знебарвити поверхню. Це не шкодить вашому здоров’ю, ані не впливає на якість силіконової підкльовки. Завжди зберігайте силіконову ковдру, лежачи рівно або висячи, коли вона не використовується. Перед кожним використанням перевіряйте силіконову заклепку та негайно замінюйте її, як тільки з’являються ознаки тріщин або пошкоджень, які можуть вплинути на її ефективність. Цей виріб призначений лише для нагрівання, а не будь-якого іншого ризику.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.