☘Лот 1 шт☘ Серветка для чищення будь-яких поверхонь без розводів від Tchibo (Німеччина)

Шаг ставки - 20 грн

Ставки принимаются до завтра, 10:28


На Кашалоте 5 лет
607,6 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж, Еще 1
Возврата и обмена нет

О товаре

Ці кухонні серветки додадуть страв блиск: вони протираються і поліруються, не залишаючи розлучень, і ідеально підходять для скла та столових приборів.

Дві сторони для багатьох поверхонь

Кожна тканина має сторону з довгим ворсом для нерівних поверхонь і делікатну бік для гладких поверхонь. Вони також ідеально підходять для полірування дзеркал, плитки, вікон і завдяки вмісту мікроволокон не залишають ворсу на протертих поверхнях. Серветки довговічні, вбирають і швидко сохнуть.

матеріал

88% поліестер, 12% поліамід (мікрофібра)

розміри

Прибл. 40 х 60 см

Колір: довільний, без вибору, тому що постійно змінюється

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.