☘Лот 1 пара☘ Теплі термоносочкі від Tchibo (Німеччина), розміри: 39-42

Стартовая цена - 20 грн

Блиц-цена - 20 грн

Шаг ставки - 20 грн

Товар продан 40 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
492,1 тыс. лотов

О товаре

Теплі ноги в холодні дні: ці термо шкарпетки дуже м'які і особливо теплі завдяки своїй пухнастою внутрішньої частини. У поєднанні ці шкарпетки відразу переконують в норвезькому візерунку, а в другому - в ніжному білому візерунку в'язаної в'язки. Широка манжета зручно лягає на шкіру і ніщо не стискає. Дуже плоский шов на миску, а також посилені мисок і п'ята забезпечують високий комфорт при носінні і ідеальну фіксацію в'язаних шкарпеток.

Колір: довільний, без вибору, тому що постійно змінюється

матеріал: 79% поліакрил (PAN), 21% поліамід (PA)

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.