☘Лот 1 пара ☘ Антиковзні носочки для йоги, Tchibo (Німеччина), розмір: 35-38

Крок ставки - 20 грн

Ставки приймаються до завтра, 03:55


На Кашалоті 7 років
1,3 тис. лотів

Укрпошта, Нова пошта
Передоплата на картку/рахунок
Повернення та обміну немає

Про товар

Ідеально облягають, приємні на дотик шкарпетки ідеально підходять для гарного самопочуття. Це стосується як спорту, так і відпочинку. У цих шкарпеток йоги, зроблених з сприятливого для шкіри матеріалу з високим вмістом бавовни, є виключно плоскі шви на пальцях ніг і зручному ранті. Завдяки цьому вони не стискають стопу. Вміст еластану забезпечує ідеальну посадку, високий комфорт при носінні і стійкість до деформації шкарпеток завдяки нековзним язичків.

матеріал:

75% бавовни, 24% поліаміду, 1% еластану (LYCRA®)

****************************************

У лоті: мікс різних кольорів.

Лот без вибору конкретного кольору. По можливості - завжди намагаюся складати різні кольори.

Органічний хлопок вирощується без застосування пестицидів, хімічних добрив та інших хімікатів. Це дуже м'які, натуральні речі, які не викликають алергію.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!